17.11.2012 Kolizja samochodów osobowych
Newsy

O godz. 11:26 OSP Czechowice zostało zadysponowane przez MSK Bielsko-Biała do kolizji samochodów osobowych do której doszło na skrzyżowaniu ulic Legionów i Pasieki.Teren działań został powiększony o strefę bezpieczeństwa wytyczoną przez strażaków, gdyż przez 3godz istniało zagrożenie wybuchem gazu wydobywającego się z jednego z samochodów biorącego udział w wypadku.Strażacy mieli za zadanie schładzać butle z gazem gdzie wystąpiło rozszczelnienie oraz odłączyć akumulatory w samochodach biorących udział w wypadku.Na szczęście nikomu z osób biorących udział w zdarzeniu nic się nie stało. Po zakończonych działaniach zastęp OSP Czechowice oraz PSP Posterunek wróciły do bazy (remiza przy ul. Barlickiego)

Autor filmu Marek Kuś