Odznaczenie

Jednostka odznaczona w 2000 roku Złotym Znakiem Związku OSP RP


Nawigacja
Strona główna
Artykuły
Historia OSP
Zarząd
Sprzęt
Sztandar jednostki
Strażackie życiorysy
Regulamin OSP
Patron Strażaków
Kategorie news'ów
Statystyki wyjazdów

Galerie
Galeria zdjęć
Wynajem Sali
Nowy samochód
Filmy

Inne
Linki
Kontakt
FAQ
Szukaj

Losowa Fotka
Ankieta
Brak przeprowadzanych ankiet.
Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 51
Najnowszy użytkownik: endriu
Rotator Bannerów
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
15.09.2012 r. Wycieczka turystyczna członków OSP Czechowice do Soli
Newsy

Wyjazd na wycieczkęW sobotni poranek 15 września 2012 roku wygodny autokar turystyczny wyruszył z placu Strażnicy oddziału I przy ul. Barlickiego z uczestnikami strażackiej wycieczki. Po drodze przystanek przed Domem Strażaka przy ul. Zamkowej, gdzie dołączyli pozostali wycieczkowicze z oddziału II i dalej już wspólna podróż przez Ustroń Zawodzie, Równicę, Wisłę, Kubalonkę, Istebną i Koniaków do ośrodka wypoczynkowego „Małgosia” w Soli/Rajczy.


Po drodze autokar zatrzymywał się w ciekawych miejscach. Pierwszy krótki postój to Ustroń Zawodzie, miejsce wielu pięknych architektonicznie i ciekawych krajobrazowo domów wczasowych oraz ośrodków sanatoryjno-reRównicahabilitacyjnych. Następnie dłuższy, planowany postój na Równicy,  na którą prowadzi ogólnodostępna droga asfaltowa z Ustronia. Równica to szczyt górski o wysokości 885 m n.p.m. w odgałęzieniu Pasma Wiślańskiego w Beskidzie Śląskim położony pomiędzy dolinami rzek  Wisły i Brennicy. Na podszczytowej polanie, na wysokości 785 m n.p.m. znajduje się schronisko górskie. Znajduje się tam również tor saneczkowy, tor pontonowy oraz karczma Ustroń.

Ośrodek ZagajkaPo 1,5 godzinnym pobycie na Równicy autokar wyruszył dalej przez Wisłę, przełęcz Kubalonka – z krótkim postojem na przełęczy, dalej Istebną i Koniaków do docelowego ośrodka wypoczynkowego „Małgosia” w miejscowości Sól, w pow. żywieckim, w gminie Rajcza. Tam uczestnicy wycieczki posilili się tradycyjną grochówką i na świeżym powietrzu, podczas relaksacyjnych spacerów, wesołej zabawie przy dźwiękach biesiadnej muzyki, oraz pieczeniu kiełbasy na ognisku, przyjemnie spędzili sobotnie popołudnie. O godz. 20.00 autokar wyruszył w drogę powrotną i bezpiecznie dotarł do Czechowic-Dziedzic.

>>>Zapraszamy do galerii zdjęciowej<<<

Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?